محصولات
Lifepo4 12v 120ah
* قدرتمند و قابل اعتماد
* چرخه های عمیق
* چگالی انرژی بالا
* دوستدار محیط زیست
* سلول های باتری درجه A
* بادوام و سبک وزن
* جنس: باتری لیتیوم آهن فسفات Lifepo4
* روش ترکیبی: 4S1P با نشانگر LED BMS 100A +
قاب ایمنی: جعبه ABS ضد آب
* تعمیر و نگهداری آسان: باتری با چرخه عمیق Prismatic نوع lifepo4 با کیفیت بالا، تقریباً مشکل پس از فروش ندارد. پشتیبانی فنی رایگان خدمات قبل و بعد از فروش.
ارسال درخواست
معرفی محصول
lifepo4 12v 120ah

ویژگی های محصول oflifepo4 12v 120ah:
* قدرتمند و قابل اعتماد
* چرخه های عمیق
* چگالی انرژی بالا
* دوستدار محیط زیست
* سلول های باتری درجه A
* بادوام و سبک وزن
*مواد: باتری لیتیوم آهن فسفات Lifepo4
*قاب ایمنی: جعبه ABS ضد آب
*نوع ترمینال: رزوه M8
* تعمیر و نگهداری آسان: باتری با چرخه عمیق Prismatic نوع lifepo4 با کیفیت بالا، تقریباً مشکل پس از فروش ندارد. پشتیبانی فنی رایگان خدمات قبل و بعد از فروش.
مشخصات محصول:
| ولتاژ اسمی | 12.8V |
| ظرفیت اسمی | 120ah (OEM) |
| نوع باتری | کیسه باتری لیتیوم فسفات آهن لیتیومی A 3.2V 60ah LifePO4 |
| مدل | DL-12120/4S2P |
| پیکربندی باتری | 4S2P |
| مقاومت داخلی | ≤420mΩ |
| ولتاژ پایان شارژ | 14.6V |
| جریان پایان شارژ | 200 میلی آمپر |
| پایان ولتاژ تخلیه | 9.2V |
| روش شارژ | CC/CV (جریان ثابت/ولتاژ ثابت) |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 50A (پیشنهاد) |
| جریان تخلیه مداوم | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه پالس | 200a/10S |
| وزن خالص | 11 کیلوگرم وزن ناخالص |
| مواد مورد | مورد ABS یا مورد فلزی یا مورد فولاد ضد زنگ |
| بعد مورد | 120 ساعت: 329 * 172 * 217 میلی متر (همه ابعاد را می توان سفارشی کرد) |
| ضمانتنامه | 3 سال |
| BMS داخلی | نظارت بر دمای سلول و PCB، جریان، ولتاژ، تعادل سلول و غیره |
| نوع ترمینال | M8 |
| چرخه زندگی | عمر چرخه عمیق 2000 بار، 80% dod، 5000 بار، 65% dod، 8000 بار، 40% dod |
| دمای شارژ | 0~45℃ |
| دمای تخلیه | -20~60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -10~45℃ |
| گواهی | گواهینامه CE، RoHS، MSDS و UN38.3 |
| مونتاژ موازی | حداکثر 10 مورد (12V-1000Ah یا بیشتر) |
| حفاظت از محوطه | IP56 یا IP67 سفارشی موجود است |
| استیکر | برچسب OEM خوش آمدید، می توانید طرح را برای سفارشی سازی ارسال کنید |
برنامه های کاربردی:
lifepo4 12v 120ah

اظهارات مشتری:

تگ های محبوب: lifepo4 12v 120ah، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان
یک جفت:
باتری Lifepo4 12 ولت 120 ساعت
بعدی:
100 ساعت 12 ولت Lifepo4
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
-
باتری لیتیوم یون دریایی 12V 400AH باتری LiFePO4مشاهده بیشتر> -
12v 50ah باتری Lifepo4مشاهده بیشتر> -
8s 12v Lithium Lifepo4 Battery Bmsمشاهده بیشتر> -
باتری موتورسیکلت هوشمند Bms Lifepo4مشاهده بیشتر> -
Lifepo4 Marine Battery Lithium 12v 100ahمشاهده بیشتر> -
Battle Born 12v 100ah Lifepo4 باتری چرخه عمیقمشاهده بیشتر>










