محصولات
باتری 12 ولتی لیتیوم آهنی
1، چگالی انرژی بالا.
2، ولتاژ کار بالا برای سلول های تک باتری.
3، بدون آلودگی
4، عمر چرخه طولانی 2000 بار.
5، بدون اثر حافظه.
6، ظرفیت، مقاومت، ولتاژ، ثبات زمان پلت فرم خوب است.
7، با عملکرد تولید اتصال کوتاه، ایمن و قابل اعتماد.
8، قیمت کارخانه&کیفیت بالا.
9، قوام خوب، تخلیه خود کم.
باتری 12 ولتی لیتیوم آهنی

مشخصات محصول:
باتری 12 ولتی لیتیوم آهنی
1، چگالی انرژی بالا.
2، ولتاژ کار بالا برای سلول های تک باتری.
3، بدون آلودگی
4، عمر چرخه طولانی 2000 بار.
5، بدون اثر حافظه.
6، ظرفیت، مقاومت، ولتاژ، ثبات زمان پلت فرم خوب است.
7، با عملکرد تولید اتصال کوتاه، ایمن و قابل اعتماد.
8، قیمت کارخانه&آمپر; کیفیت بالا.
9، قوام خوب، تخلیه خود کم.
مشخصات محصول:
| مدل | باتری 12 ولتی لیتیوم آهنی |
| نوع باتری | سلول های lifepo4 کیسه 3.2 ولت 50 ساعت |
| ولتاژ اسمی | 12v |
| ولتاژ شارژ | 14.6v |
| ظرفیت اسمی | 100 ه |
| پیکربندی باتری | 4s4p با 100a bms |
| جریان شارژ استاندارد | 10a |
| حداکثر جریان شارژ | 50a |
| جریان تخلیه مداوم | 100a |
| تخلیه ولتاژ قطع | 10v |
| وزن خالص | 19 کیلوگرم |
| بعد، ابعاد، اندازه | 521*238*218mm |
| چرخه زندگی | 2000 بار |
| ضمانتنامه | 3 سال |
| دمای شارژ | 0~45°C |
| دمای تخلیه | -20~60°C |
کاربردهای اصلی باتری 12 ولتی لیتیوم آهن:


بسته بندی باتری لیتیوم آهنی 12 ولت:

سوالات متداول:
س: آیا BENWEI یک کارخانه یا شرکت تجاری است؟
A: ما کارخانه اصلی هستیم و دارای 2 پایگاه تولید مختلف (کارخانه سلول باتری لیتیوم و کارخانه تولید مونتاژ بسته باتری) با بیش از 2000 کارگر در مجموع.
س: آیا می توانم سفارش نمونه داشته باشم؟
A: مطمئنا، ما سفارشات نمونه را برای آزمایش و بررسی کیفیت می پذیریم، باتری ها را می توان به عنوان درخواست های مختلف انجام داد.
س: آیا می توانم محصولات را با آرم خود داشته باشم؟
A: مطمئنا، ما می توانیم خدمات OEM / ODM را با طراحی نمونه اولیه و مقدار کمی ارائه دهیم.
س: آیا می توانید محصولات را به کشور من ارسال کنید؟
پاسخ: مطمئناً لطفاً آدرس دقیق خود را برای بررسی هزینه حمل و نقل به اشتراک بگذارید و اگر فورواردر خود را ندارید ما می توانیم به شما کمک کنیم.
س: محصولات باتری BENWEI چه نوع گواهینامه هایی دارند؟
پاسخ: اگر مقدار سفارش شما زیاد باشد، می توانیم UL، CE، ROHS، FCC، IEC62133، MSDS، UN38.3 را به صورت رایگان ارائه دهیم.
تگ های محبوب: باتری 12 ولتی لیتیوم آهن، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان










