محصولات
لیتیوم 12 ولت 10 ساعت
* قدرتمند و قابل اعتماد
* چرخه های عمیق
* چگالی انرژی بالا
* دوستدار محیط زیست
* سلول های باتری درجه A
* بادوام و سبک وزن
* جنس: باتری لیتیوم آهن فسفات Lifepo4
* قاب ایمنی: جعبه ABS ضد آب
* تعمیر و نگهداری آسان: باتری با چرخه عمیق Prismatic نوع lifepo4 با کیفیت بالا، تقریباً مشکل پس از فروش ندارد. پشتیبانی فنی رایگان خدمات قبل و بعد از فروش.
لیتیوم 12 ولت 10 ساعت

ویژگی های محصول لیتیوم 12v 10ah:
* قدرتمند و قابل اعتماد
* چرخه های عمیق
* چگالی انرژی بالا
* دوستدار محیط زیست
* سلول های باتری درجه A
* بادوام و سبک وزن
*مواد: باتری لیتیوم آهن فسفات Lifepo4
*قاب ایمنی: جعبه ABS ضد آب
*نوع ترمینال: رزوه M8
* تعمیر و نگهداری آسان: باتری با چرخه عمیق Prismatic نوع lifepo4 با کیفیت بالا، تقریباً مشکل پس از فروش ندارد. پشتیبانی فنی رایگان خدمات قبل و بعد از فروش.
مشخصات محصول:
| مدل | لیتیوم BW-121012v 10ah |
| نوع باتری | 3.2V10AH lifepo4pouchcell |
| ولتاژ اسمی | 12V |
| ولتاژ شارژ | 14.6V |
| ظرفیت اسمی | 10 هجری قمری |
| پیکربندی باتری | 4s1p با 4s 10a bms |
| جریان شارژ استاندارد | 5a |
| جریان پایان شارژ | 200 میلیون متر |
| جریان تخلیه مداوم | 10a |
| تخلیه ولتاژ قطع | 10v |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| بعد، ابعاد، اندازه | 145*64*94 میلی متر |
| چرخه زندگی | 2000 بار |
| ضمانتنامه | 3 سال |
| دمای شارژ | 0~45°C |
| دمای تخلیه | -20~60°C |
برنامه های کاربردی:
لیتیوم 12 ولت 10 ساعت

اظهارات مشتری:

سوالات متداول:
س 1. آیا استفاده از آرم ما را می پذیرید؟
پاسخ: همه محصولات ما برای چاپ آرم شما بر روی جعبه و جعبه بسته پذیرفته می شوند، این بستگی به مقدار دارد، از 200 عدد تا 1000 عدد.
س 2. ما می خواهیم ظرفیت ماه را بدانیم.
A: 20000-30000PCS در ماه.
س 3. چگونه می توانیم کیفیت را تضمین کنیم؟
همیشه یک نمونه پیش تولید قبل از تولید انبوه؛
همیشه بازرسی نهایی قبل از حمل و نقل؛
س 4. چه نوع گواهینامه ای دارید؟
A: گواهینامه های ISO9001، ISO14001، OHAS18001، TUV، CE، CB، CQC. ما همچنین میتوانیم به مشتری در اعمال PSI، COC، SONCAP، SASO، SABER و غیره کمک کنیم.
Q5. آیا شما یک کارخانه یا شرکت تجاری هستید؟
بله، ما کارخانه هستیم و خدمات OEM/ODM را ارائه می دهیم.
س 6. چگونه می توان برای کنترل کننده خورشیدی پرداخت؟
A: ما پی پال، وسترن یونیون، T/T را می پذیریم. اگر پرداخت خوبی دارید، ما نیز می توانیم بپذیریم.
س 7. چگونه اینورتر مناسب را انتخاب کنیم؟
پاسخ: اگر بار شما دارای بارهای مقاومتی است، مانند: لامپ، می توانید یک اینورتر موج اصلاح شده را انتخاب کنید. اما اگر بارهای القایی و بارهای خازنی هستند، توصیه می کنیم از اینورتر قدرت موج سینوسی خالص استفاده کنید.
Q8. چگونه می توانم اندازه اینورتر را انتخاب کنم؟
A: انواع مختلف تقاضای بار برای قدرت متفاوت است. برای تعیین اندازه اینورتر قدرت می توانید مقادیر توان بار را مشاهده کنید.
Q9.چه چیزی می توانید از ما بخرید؟
A: اینورتر خانگی، اینورتر خورشیدی خارج از شبکه، پنل خورشیدی، بسته باتری لیتیوم آهن و سیستم خورشیدی ذخیره سازی.
تگ های محبوب: لیتیوم 12v 10ah، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، خرید، قیمت، بهترین، ارزان، برای فروش، در انبار، نمونه رایگان











